Uysal ama çılgın yılların BiyonikKedi'siyim.Her an yırtıcı bir pantere dönüşebilirim.Kafamın tasını attırmasınlar yeter.Karışan,bulaşan,sataşanlara uyuz olur ben de sataşırım..Herkes kendi bildiği doğrularıyla kendi hayatını yaşasın gitsin.Daha ne!!Yaşayacaksan adam gibi yaşa!Zaten hayat çok kısa!

7 Haziran 2008 Cumartesi

ERDİL BABAM

İçi insan sevgisiyle ve Atatürkçülükle dolu.Bizlerden çok uzak bir yerde ama yanımızdaymış gibi de bize o kadar yakın. Bu devirde bulunması zor bir cevher.Sanalda"Babam"dediğim tek adam O.

Kimbilir belki daha önce bir yorumundan merak edip ismine tıkladınız,sayfasına ulaştınız.
Ya sayfasının takipçisi oldunuz yada "geyik muhabbeti" yapmadığı için yazdığı konulardan sıkılıp okumadan çıktınız.Malum devir televole devri!
Oysa kendisi hiç bıkıp usanmadan "bir kişiye ulaşsam kârdır" diye düşünüp toplumsal bilgilendirmenin ışığı oldu hep.

Kendi sayfasına yazdığı birbirinden değerli konuların dışında eğitim,sağlık,ramazan,hukuk,televizyon vb konularında bloger dostlarının yazarlık yapmasına müsade edip,ortak şifre ile kullanıma açtığı sayfalarında herkesle fikir alışverişi yaptı,daha çok paylaşıma,daha çok bilgiye ulaşmamızı ve böylece daha çok öğrenmemizi istedi.

Erdil Babanın bir de bahçesi var.Hem gerçekte uğraştığı nefis bir bahçesi hemde İnanın bana, gazetelerden öğrenemeyeceğiniz engin bilgilerle dolu bir okyanus burası."Gazete bulamadım kalmamış ,tvde proğramı kaçırdım izleyemedim derdiniz yok!Erdil babanın sayfaları herzaman elinizin altında ve bir tık mesafede.

Yazarın Notu:Bu blog ile ilk kez karşılaştıysanız geç kalmadınız.Allahtan arşiv ve takip diye birşey var:)Nasıl buldunuz?Süper değil mi?