Uysal ama çılgın yılların BiyonikKedi'siyim.Her an yırtıcı bir pantere dönüşebilirim.Kafamın tasını attırmasınlar yeter.Karışan,bulaşan,sataşanlara uyuz olur ben de sataşırım..Herkes kendi bildiği doğrularıyla kendi hayatını yaşasın gitsin.Daha ne!!Yaşayacaksan adam gibi yaşa!Zaten hayat çok kısa!

17 Şubat 2008 Pazar

MSN ADRESİN ELE GEÇMESİN!!!!

Msn adresinizi açtığınızda hemen sol üst köşeye beliren pençereylen sizi biri listesine eklemek ister ya.
Hani siz de bakıp"Kim lan bu?"dersiniz.Tanıyor ve bekliyorsanız cartdadanak kabul edersiniz,hoş beş muhabbet sonra arada hatır sormalar felan.
Tanımıyor ve beklemiyorsanız ve garip isimli de bir adresse:"Kimsin lan sen?Başıma bela mı alacam seni ekleyip öküz"diye hemen reddedersiniz!

Son zamanlarda "Dedektif Biyo"olarak hem karşılaştığım hem de bana anlatılanlardan yola çıkarak fılaş fılaş fılaş!!!!
"BENİ KİM ENGELLEDİ"

Gayet normal bir isimli bayan yada erkek adına alınmış bir hotmail adresini "Alla allaa belki tanıdığım biridir ama şimdi çıkartamadım"diye düşünerek kaydederseniz eğer yapılması gerekenler:

1-Hemen "kimsiniz?"diye sorun.

2-Pencereye çok hoş bir kadın yada erkek resmi belirecektir!

3-Sakın şeyinizin derdine düşüp aldanmayın!

4-Size "Beni engellemişsin:( .dobülü dobülü dobülü.kimengellemis.com da gördüm:("diyecek ve bi sitenin linkini gönderecektir.

5-Sakın "Ayyyy yazıkkk.Yav ben ne zaman engellemişim bu ilik gibi hatunu allah belamı versin emi benim!"deyip üzülmüş diye şeyinizin pardon duygularınızın esiri olmayın!

6-Gerizekalı gibi her gönderilen linke cartdadanak tıklamayın!

7- "İyi de sen kimsin?"diye tekrar sorun.

8- "Valla bak bu siteye sende istersen,beni engellediğini söylüyor.Çok üzüldüm.Seni de kim engellemiş bilmek için buradan tıklayarak görebilirsin"diye linki yineleyecektir!

9-Her "Şeyim hıyar" diyene tuzu alıp koştuğunuz gibi her "Hadi tıkla" diyen linke de tıklamayın!

10-Gerizekalılığın alemi yok!

11-Belli ki ipnenin biri msnnize dalmak istiyor! Artık kibarlığı elden bırakıp kabalaşma zamanıdır!

12-Kabiliyetinize göre "lütfen beni bir daha rahatsız etmeyin,anneme söylerim" yada
"sittir lan pezewenk!Siliyorum seni!Bidaha da sakın bana bulaşma yoksa aazına zıçarım!" yada
"Kaybol lan orsbu!Beni mal mı sandın sen!Bidaaa gelme,valla sana bi tıklarım feleğin şaşar!"gibi bi cümle yazıp hırsınızı alın!

13-Ve derhal elemanı silin!

14-Bununla ilgili güvenilir hizmet veren siteler de vardır elbette.

15-Ama bazı siteler Windows Live ya da MSN Messenger adreslerinizi kimin engellediğini göstermeyi taahhüt ederek, bu hesaplarınıza ait kullanıcı adı, şifre gibi bilgileri ele geçirmeye çalışmaktadırlar. Bu tür sitelere SAKIN giriş bilgilerinizi vermeyin,bi eşeklik yapıp verdiyseniz de bilgilerinizi acilen değiştirin.

16-Korkulu rüya görmektense uyanık kalmak daha iyi değil midir gerzekyuslarım benim? Dedikoducu karılar gibi "ayy beni kim engellemiş bakalım"diye bakacan ve soona görecen ebeninkini!

17-Unutma ki "göte giren şemsiye açılmaz"

18-Hem seni engelleyen engellemiştir!Görünce başın göğe mi erecek?Gidip yalvaracak mısın yani?Seni engelleyeni sende sittiret gitsin baba!

Ajanın Notu:Yazarın bu dediğini hem dinleyin hem yapın.Manyak felan ama doğruyu söylüyo.
İyi de bi insandır kendisi zira.Zira mı?Zira nedir?