Uysal ama çılgın yılların BiyonikKedi'siyim.Her an yırtıcı bir pantere dönüşebilirim.Kafamın tasını attırmasınlar yeter.Karışan,bulaşan,sataşanlara uyuz olur ben de sataşırım..Herkes kendi bildiği doğrularıyla kendi hayatını yaşasın gitsin.Daha ne!!Yaşayacaksan adam gibi yaşa!Zaten hayat çok kısa!

10 Şubat 2009 Salı

İTİRAF ET :)

From: deniz

Ablam evlenmeden önce saatlerce odamıza kapanır, sigara ve kahve ikilisi eşliğinde sırlarımızı dökerdik. Böyle anlardan birinde, kısık sesle "Müzik açalım mı? Babam yan odada, bizi dinliyor olabilir." dedim. Yan odadan gelen ve hala hatırladığımızda bizi kahkahalara boğan ses: "Ne dinleyecem sizi beee!"
________________________________
osghurYZ , Erkek , 26 , İstanbul
3 ay 24 gün önce gönderdi.

Yanlış telefon

İşe giderken cep telefonumu evde unutmuşum, ama televizyon kumandasını almayı ihmal etmemişim.
________________________________
kissinyacake , Kadın , 21 , Bursa
4 ay 12 gün önce gönderdi.

Çocuklar kimden?

Annemle babam tartışıyor. Tartışma esnasında annemin kafası o kadar çok karışıyor ki, kendisini aldatmakla suçladığı babama "O çocuklar benden mi??" diyor! Zaten tartışma o anda bitiyor, gülmekten tabii.
________________________________
ciwciw82 , Kadın , 26 , İzmir
10 ay 9 gün önce gönderdi.

Doğalgaz

Doğalgaz bağlantısı için bahçemizi kazan sevgili amele kardeşler, kendi evimin önünde bana laf atarsanız babam da size "O boruları g.tünüze döşerim, gazın en doğalıyla ısınırız!" der tabii ki. ________________________________
dududilli , Kadın , 25 , İzmir
4 ay 28 gün önce gönderdi.

Nur topu

İşyerinde küpe takan erkek arkadaşımıza babasından yorum: "Bir zamanlar nur topu gibi oğlum vardı; nuru gitti, topu kaldı!"
________________________________
deklansör , Erkek , 25 , Trabzon
11 ay 13 gün önce gönderdi.

Düz mantık

Eğer bir sokakta yürüyorsanız ve camında ''Bu ev kiralıktır'' yazılı bir evin yanından geçip birkaç adım sonra önüne geldiğiniz bir başka evin camında ''Bu da'' yazısını görürseniz bilin ki Trabzon'dasınız.
________________________________
sus_yoksa , Kadın , 24 , Antalya
7 ay 22 gün önce gönderdi.

Toplamda

Geçen gece nöbetteyken acile 3 yaşında, para yutmuş bir hasta geliyor. Babasına ne kadar yuttuğunu soruyoruz; "1 YTL" diyor. Yapılan tetkikler sonucunda bir adet 50 Kuruş ve iki adet 25 Kuruş tespit ediyoruz. Baba bir şekilde haklı olduğu için sadece aramızda gülüşerek konuyu kapatıyoruz.
________________________________
aviakan , Erkek , 35 , Eskişehir
5 ay 20 gün önce gönderdi.

Helallik

Tatile giden, hayat dolu yaşlı teyzemiz güya helalleşiyor. "Hadi çocuğum, hakkınızı helal edin, hayat bu; siz ölürsünüz ben göremem, veya siz kör olursunuz beni göremezsiniz..."
________________________________
pieceoffox , Erkek , 28 , ABD
3 ay 23 gün önce gönderdi.

Köpük köpük

8 yaşımdaki yeğenim "Dayı nasıl oluyor da renkli sabundan beyaz köpük çıkıyor?" diye sordu. "Dur bir düşüneyim." dedim, hala düşünüyorum...
_______________________________
neyazsmacaba? , Erkek , 20 , İstanbul
2 ay 25 gün önce gönderdi.

Araba sevdası

Annem arabasını torpidosu için dantel örecek kadar çok seviyor. Geçenlerde arabayı çarpmış ve farı kırılmış. Babamın anlattığına göre trafik polisinin önünde "Yavrumun gözü çıktııııı!" diye ağladığı için polisler heyecanlanıp ambulans çağırmışlar.
________________________________
mernis , Erkek , 40 , İstanbul
1 ay 28 gün önce gönderdi.

Hevesli

Kardeşime araba kullanmayı öğretiyorum. Çok hevesli... Bana; "Abi çok kolay yaa, aynı bilgisayar oyunu gibi!" diyor. Cevabım; "Hııı... Ama tek canın var..."
_______________________________
istakozz , Erkek , 36 , İstanbul
2 ay 1 gün önce gönderdi.

Potansiyel müşteri

Kırmızı ışıkta durduğum anda yanımdan iki motosikletli ışık hızında ve tek tekerlek üzerinde geçti. Ben ağzım açık olayı izlerken yanıma yanaşan 112 ambulansından doktor camı açtı ve bana: ''Gördün mü bizim müşterileri... Hey maşallah!'' dedi.
________________________________
magir , Kadın , 22 , Adana
3 ay 24 gün önce gönderdi.

Komşuluk ilişkilerimiz

Duvarlar kağıt gibi ve yan evde olan biten aynen duyuluyor. Duştayım, yan taraf kendinden geçmiş sarsılıyor! Nefes sesleri, iniltiler vs. dayanamayıp bağırıyorum "Hoopp aile var aileee..." Cevap gecikmiyor. "Ailecek mi giriyorsunuz banyoya?"
________________________________
yüreğimebasabasa , Kadın , 26 , Sinop
11 ay 21 gün önce gönderdi.

Un merakı

Komşumuzun kızı ilk fırıncıya kaçtı. Geri geldi, 5 ay sonra un fabrikasının sahibine kaçtı. Bunlara annesinin yorumu; "Ben bu gızı una doyaramadım!"
________________________________
hotelcaliforniaxxx , Kadın , 39 , Adana
1 yıl 3 gün önce gönderdi.

Sütün faydaları

Sabah erken okula gidecek oğlumu uyandırmadan önce, kalkar kalkmaz içsin diye hazırladığım sütün bardak ebadını o kadar abartmışım ki, henüz uyanmaya çalışan, tek gözü açık oğlumdan gelen cümle: "İneğin kendisini getirseydin bari."
________________________________
idrakyolları , Kadın , 31 , İstanbul
9 ay 24 gün önce gönderdi.

Emniyet kemeri

Nişantaşı-Kadıköy dolmuşu için bekliyoruz. Bir taksi geliyor dolmuş yerine. Ön koltuğa oturan kadın her normal insan gibi emniyet kemerini takıyor. Ancak şoför amcamız emniyet kemerinin iyice ortaya çıkardığı dekolteye bakmaktan yola bakamadığı için bir müddet düşünüyor ve içini çekerek kadına sesleniyor. "Abla, çıkar emniyet kemerini, böylesi daha emniyetli hepimiz için."
________________________________
iyigündekötügünde , Kadın , 29 , İzmir
3 ay 21 gün önce gönderdi.

Kaldırma kuvveti

Kızdırmak için anneme "Göğüslerin sarkmış" diyen babama annemin cevabı gecikmedi: "Benim sarkan göğüslerimi kaldırmak için özel sütyenler var ama senin sarkıp da kaldıramadığın yerin için henüz bir don icat edilmedi!" Kusura bakma babacığım ama hak ettin.
________________________________
vantutirii , Erkek , 29 , Ankara
3 ay 20 gün önce gönderdi.

arabam çalındı

2 gece önce arabasını otoparkta unutup eve dolmuşla dönen ve sabah "Arabam çalındı!" diye ortalığı kasıp kavuran salak benim.
________________________________
isidnehümanikam , Erkek , 26 , Antalya
11 ay 29 gün önce gönderdi.

Kayıp aranıyor

Çok sevdiğimiz dedemi kalp krizi sonucu kaybettik. Sevilen bir esnaf olması sebebiyle cenazesine oldukça büyük bir kalabalık katıldı. Biz taziyeleri kabul ederken uzun süredir görmediğim bir arkadaşım beni gördü ve geldi. "Bu kalabalık da ne böyle?" diye sorunca gayet normal bir şekilde "Dedemi kaybettik." dedim. Cevabı beni o an bile krize sokmaya yetti: ''Bu kadar insan hala bulamadınız mı?''
________________________________
keyfekederolsun , Kadın , 24 , İstanbul
1 ay 26 gün önce gönderdi.

Giyim kuşam

Lacivert ceketi, gri pantolonu, kahverengi ayakkabısı ve siyah kemerini bir arada giyen babama annemin yorumu: "Toplama bilgisayar gibi olmuşsun!"
________________________________
hanibununilksahibi_ , Kadın , 25 , Yalova
8 ay 11 gün önce gönderdi.

Cadaloz kaynana

İş arkadaşımın düğünündeyiz. Nikah kıyılıyor, imzalar atılıyor, gelin ve damadı tebrik etmek için ayağa kalkıldığında elektrikler kesiliyor. Biz hep beraber "Aaaa!" diye tepki gösterirken, arkadaşımın annesi oldukça yüksek sesle düşüncesini dile getiriyor. "Oğlumun daha ilk dakikadan hayatı karardı."
________________________________
nowomennocry... , Erkek , 35 , İzmir
11 ay 22 gün önce gönderdi.

Direksiyon eğitimi

Sene 1993. Sevgilime (şu an karım olur kendileri) araba kullanmayı öğretiyorum. İzmir'in o zamanki halini bilenler bilir. Üçkuyular-Narlıdere yolu şimdiki gibi değil. Sakin... Stres olmasın, panik yapmasın diye çok karışmamaya çalışıyorum. Ayrıca çok sakin bir ses tonuyla konuşuyorum. Direğe 3 santim farkla geçiyor benim güzel sevgilim. "Direğe çok yakın geçtin hayatım." diyorum. Cevap "Hangi direğe?"
________________________________
antioloji , Erkek , 27 , Kocaeli
2 ay 24 gün önce gönderdi.

Teravih namazı

Teravih namazına gidilir. Kadınlar caminin 2. katında kılmaktadırlar. Tam kaptırmışken atmosfere, bir ara secdeye gidildiğinde sessizliği 2. kattan bir çocuk sesi bozar. "Anneeee, aşağıda kocaman kocaman bir sürü g.t var!" Sessizlik, kafalar cümleyi çözümleyinceye kadardır. En sonunda imam dahil herkes kopar. Ne namaz kalır, ne abdest...
________________________________
afrit , Erkek , 29 , Yurtdışı
10 ay 23 gün önce gönderdi.

Çocuktan al haberi

Asker arkadaşımın evine akşam çay içmeye gittik. Arkadaşın babası oturduğumuz odanın bir köşesinde namaz kılarken, rükuya eğildiğinde arkadaşın yeğeni dedesinin arkasına geçip baş parmağını araya sokup "Düüt!" derken mi, yoksa dedesinin başını yana çevirip "Namaz bitsin ben senin bacagına s.çacağım!" derken mi, yoksa namazdan sonra dedesinin elinden kurtulmaya çalısan çocuk "Ama babam da anneme yapıyordu dede ya!" derken mi, dudağımı ısırmaktan kanattım bilmiyorum.

Yazarın Notu:Girip okumaya vaktim olmuyor ama itiraf.com çok komik.Bunları da konsantre şeklide bir arada okumak doğrusu iyi geldi.teşekkürler en asortiğinden ballı krebim:)

13 yorum:

Belgin dedi ki...

Sevgili Biyo bunlari bizimle paylastigin icin Tesekkürler. O kadar cok güldüm ki sabah sabah karnima agrilar girdi.
Sevgiler

ZAMANDAN SIZAN...KIYMET dedi ki...

çok eğlenceli sağolsun asortik ve elbette sen sevgili Biyo.

funda dedi ki...

hangır hangır güldüm yok böyle bir şey yaaa bir zamanlar gün sektirmeden okurdum şimdilerde unuttum ama hatırlattın ya sağol :)

Asortik Krep dedi ki...

Beğendiğine sevindim ..İtiraf.com un eski müdavimlerindenim :)

ZIBBIDI dedi ki...

teravih namazını okuduğum da kopmuştum.bende çok ihmal ettim tekrar günlük hayatın içine sokmak lazım itiraf.comu..saol hatırlattığın için..

ZIBBIDI dedi ki...
Bu yorum yazar tarafından silindi.
bebeğimin yemek günlüğü dedi ki...

Teravih namazında dağıldım harikasın biyocum

tatlısukırosu dedi ki...

hehehe çok komik ya:)

WarhaWk dedi ki...

Biyo abla tesadüfen keşfettiğim
bloğunuzda takıldım kaldım.Ne kadar
pratik zekalısınız:=))Şu anda bile
kahkahalar ile gülüyorum.

Saygılar,

Cenk

SeDda dedi ki...

sende mi itiraf takipçisisin:) bayılıyorum ya oraya.. eşime göre çok saçma olsada seviyoruuuumm:)

Nenoni dedi ki...

Bir arada azeroo.com daki etiraflara takılmıştık arkadaşlarla :))

Sana bir ödül var biyocum,sayfamda.

ayliz dedi ki...

bir tanede ben ekleyeyeimmi
16-17yaşındamıyım hatırlamıyorum kan tahlili yaptırdımkan grubumu öğrenmek içindi.sonuç a rh negatifti.ama annem apozitif babam ab pozitifti ee ben nerden çıktım.o zamanlar bu olaya çok gülmüş çok şakasını yapmıştık hangi camiden aldınız beni diye.tıbbi açıklamasını öğrenmek için labaratuarı aradım(şüphem olduğundan değil nedenini sormak içindi)görevli bana 2 pozitiften bir negatif doğar demişti tabieğer anne babanızdan bir şüpheniz yoksa dna testi için başvurabilirsiniz.ben o an kopmuştum tabii

melek dedi ki...

"özellik le de emniyet kemeri" olay'ına çok güldüm :)(:. teşekkürler.